Ceny wszystkich naszych produktów zawierają już koszty transportu na terenie całego kraju.

W przypadku przesyłek płatnych przy odbiorze do ceny produktu automatycznie doliczamy 50 zł (brutto).

Kurier

W przypadku przesyłek kurierskich nie gwarantujemy ani odpłatnego ani bezpłatnego wniesienia do mieszkania - usługa zależna od woli pracownika firmy kurierskiej (zgodnie z wewnętrznym regulaminem tej firmy kurierskiej).

Informujemy dość precyzyjnie o terminie dostawy z wyprzedzeniem - proszę w tym czasie zapewnić osoby do odebrania zakupów z samochodu.

Zwracamy się z prośbą o niewymuszanie usługi wniesienia, ponieważ nie mają oni takiego obowiązku.

Proszę zapoznać się z poniższymi warunkami dostawy:

Meble dostarczane są do najbliższego punktu, do którego kierowca jest w stanie dojechać pojazdem, bez jego uszkodzenia oraz nie łamiąc przepisów o ruchu drogowym.

Wyładunek mebli z pojazdu w miejscu wskazanym przez Klienta (ad.1) jest obowiązkiem kierowcy. W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych (opady deszczu, śniegu, błoto, mokre i mocno zabrudzone podłoże itp.) - obowiązkiem kierowcy jest pomoc Klientowi w odbiorze mebli bezpośrednio z samochodu tak, aby meble nie uległy zniszczeniu, ew. Klient wskazuje miejsce zadaszone, w którym możemy wyładować meble nie narażając ich na zamoczenie, zabrudzenie itp.

Prosimy pamiętać, że za towar odebrany od kuriera odpowiada Klient. Prosimy dokładnie obejrzeć przesyłkę przy odbiorze.

Czas realizacji zamówień

  1. Na czas otrzymania przesyłki składa się czas realizacji zamówienia tj. forma płatności, kompletowanie towaru, spakowanie paczki, wystawienie dokumentu sprzedaży oraz czas dostawy. Czas dostawy jest zależny od Firmy Spedycyjnej (zazwyczaj następny dzień roboczy po wysyłce paczki z magazynu).

  2. Realizacja zamówienia nastąpi w terminie do 14 dni roboczych (o ile na karcie produktu nie zaznaczono inaczej) liczonych od dnia wysłania przez Sklep do Klienta potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji i odnotowania wpływu należności na konto Sklepu (jeżeli formą płatności była przedpłata).

  3. Jeżeli zamówienie zostanie złożone do godz. 10:00 i towar znajduje się na magazynie centralnym, wysłanie towaru będzie możliwe następnego dnia roboczego.

100% kupujących poleca tego sprzedawcę
106 0 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 106 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 5
  • Koszt wysyłki 5
  • Obsługa kupującego 5
  • Sofa super dla dziecka dokupiona nakładka by było wyżej. Mały problem z uszkodzonym bokiem bezproblemowo i szybko dogadane wydaje się wina kuriera. Polecam.

  • Polecam

  • Polecam jest super miękki nie zapada się, wygodnie się śpi jak na łóżku. Sprawdził się już nie raz. Pozdrawiam serdecznie

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć