Narożnik do salonu MARINA *Wybór obowiązkowy

  • Skonfiguruj sofę
Twoja konfiguracja
Cena końcowa (brutto)
1 626,00 zł
Wysyłka w: 3-4 tygodnie

Narożnik do salonu MARINA to mebel nowoczesny, wspaniały dla osób uwielbiających podróże i nie tylko. Niebieska tapicerka z białymi przeszyciami przypomina jeansowe spodnie, a poduszki z nazwami odległych miast sprawiają, że człowiek ma ochotę spakować plecak i ruszyć w podróż. Tylko przez chwilę, ponieważ po sekundzie rozpływa się na miękkiej kanapie i nie potrzebuje już niczego innego do szczęścia.

MARINA to bardzo praktyczny narożnik dla dwóch osób. Po pierwsze, nie zajmuje wiele miejsca w pokoju, a po rozłożeniu – inaczej niż w wielu meblach tego typu – cała powierzchnia jest równa i można się na niej wygodnie wyspać. Wbudowany pojemnik na pościel sprawia dodatkowo, że trzymanie zestawu pościeli nie jest problemem. Taki mebel to świetne rozwiązanie dla tych Państwa, którzy zrezygnowali z osobnej sypialni i potrzebują wygodnego materaca, by spać na nim codzienne. To także odpowiedni wybór dla tych, którzy chcą dysponować dodatkową przestrzenią do spania na wypadek przyjazdy gości.

Narożnik do salonu MARINA to:

  • Atrakcyjna cena,
  • Możliwość wyboru spośród 3 rodzajów tkanin: Econo, Popular i Lux,
  • Duża powierzchnia łóżka: 140 x 198 cm,
  • Charakterystyczny design,
  • Wbudowany pojemnik na pościel,
  • Wypełnienie z formatki bonellowej.

Ten mebel nada się nie tylko do pokoju Globtrottera. Biało-niebieska kolorystyka sprawdzi się w wielu wnętrach, a jasne kolory rozświetlą każdy pokój. MARINA będzie dobrze czuła się w towarzystwie mebli o neutralnym lub nowoczesnym charakterze.

Salon to serce mieszkania i domu. To właśnie tutaj odwiedzają nas goście, tutaj możemy spędzić romantyczną randkę z kieliszkiem dobrego wina w dłoni lub wraz z rodziną oglądać zdjęcia z ostatnich wakacji. Dlatego tak ważne jest, by kanapa była nie tylko wygodna, ale wykonana z materiałów najwyższej jakości. Taki właśnie jest narożnik do salonu MARINA. Formatka bonellowa dba o to, by tapicerka się nie odkształcała, a wysokiej jakości materiał jest odporny na ścieranie. Dzięki temu będą mogli cieszyć się Państwo zakupem przez długi czas. 

AALAN0

Mebel produkowany na indywidualne zamówienie (według specyfikacji klienta). Produkt nieprefabrykowany. Zdjęcie produktu ma charakter poglądowy. Cena zamieszczona przy produkcie obowiązuje w najtańszym wariancie.

Z uwagi na ograniczenia wynikające z techniki prezentacji zdjęć kolory reprodukowane na stronach internetowych mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli. Producent zastrzega sobie możliwość dokonywania zmian konstrukcyjnych w meblach, nie zmieniających ich ogólnego charakteru. Meble tapicerowane wykonane są z elementów miękkich takich jak pianki, wymiary rzeczywiste mogą odbiegać od nominalnych. Dopuszczalna tolerancja wymiarów wynosi ± 50mm. 

Prosimy o zapoznanie się z warunkami gwarancji.