Narożnik do salonu ULLI

2 319,00 zł
Brutto
Ilość

Wysyłka w: 3-4 tygodnie

Narożnik do salonu Ulli jest meblem specyficznym, przeznaczonym do dużych pomieszczeń, salonów, loftów, hotelowych holi czy klubów. Przestronna forma i charakterystyczny kształt podkowy sugerują jego przeznaczenie do celów towarzyskich i samodzielnych stref wypoczynkowych.

Ten oszczędny w formie mebel będzie doskonałym uzupełnieniem przestronnego wnętrza z dużą ilością światła. Spełni swoją funkcję podczas domowych spotkań - każdy znajdzie na nim miejsce dla siebie. Komfortowy narożnik posiada funkcję spania i pojemnik na pościel, który bez problemu pomieszczą pościele. Na zwiększony komfort siedzenia wpływa zastosowanie w układzie tapicerskim sprężyn falistych i pianki poliuretanowej.

Nowoczesny, wygodny i bardzo funkcjonalny narożnik do salonu Ulli to mebel, którego wykonanie nie budzi zastrzeżeń i gwarantuje, że będzie wiernie służył przez wiele lat.

Bezpieczny transport samochodem firmowym na terenie całego kraju gratis. Transport nie obejmuje wnoszenia mebli.

Wybór narożnika Ulli wymaga posiadania bardzo przestronnego wnętrza, bowiem mebel w całości zajmuje niemal cztery metry powierzchni pokoju. Z tego powodu może być wyposażeniem tylko bardzo dużych centralnych salonów w domach jednorodzinnych lub pomieszczeń w loftach. Jest też świetnym wyposażeniem miejsc publicznych o wysokim standardzie, klubów dyskusyjnych czy wysokiej klasy obiektów hotelowych, w których organizuje się strefę wypoczynkową dla gości.

Z33276 ULLI

Opis

Szerokość
313
Wysokość
89
Głębokość
218/141
Funkcja spania
tak
Powierzchnia spania (długość)
280
Powierzchnia spania (szerokość)
128
Schowek na pościel
tak
Sposób rozkładania
mechanizm przesuwny DL
Poduchy
6 oparciowych, 2 podłokietnikowe
Podłokietniki
tapicerowane, stałe
Tapicerka
SKAY Dollaro / ATLANTA
Konstrukcja szkieletu
Płyta Wiórowa , Płyta Pilśniowa
Komfort siedziska
Sprężyna falista + pianka poliuretanowa
Gwarancja (miesiące)
24

Mebel produkowany na indywidualne zamówienie (według specyfikacji klienta). Produkt nieprefabrykowany. Zdjęcie produktu ma charakter poglądowy. Cena zamieszczona przy produkcie obowiązuje w najtańszym wariancie.

Z uwagi na ograniczenia wynikające z techniki prezentacji zdjęć kolory reprodukowane na stronach internetowych mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli. Producent zastrzega sobie możliwość dokonywania zmian konstrukcyjnych w meblach, nie zmieniających ich ogólnego charakteru. Meble tapicerowane wykonane są z elementów miękkich takich jak pianki, wymiary rzeczywiste mogą odbiegać od nominalnych. Dopuszczalna tolerancja wymiarów wynosi ± 50mm. 

Prosimy o zapoznanie się z warunkami gwarancji.