Narożnik z funkcją spania SIMONE

1 859,00 zł
Brutto
Ilość

Wysyłka w: 3-4 tygodnie

SIMONE to wyjątkowy narożnik z funkcją spania, niezwykle elegancki oraz stylowy. Pasuje zarówno do wnętrz tradycyjnych jak i nowoczesnych. Holenderski materiał obiciowy jest niezwykle przyjemny w dotyku, a także zapewnia wysoki komfort siedzenia. Modne kwadratowe podwójne przeszycia na poduszkach sprawiają, że gładki mebel staje się bardziej ozdobny.

Wysoka jakość wykonania i dbałość o szczegóły to nie wszystko, bowiem SIMONE jest nie tylko piękna, ale również funkcjonalna. Narożnik rozkłada się, by stworzyć dwuosobowe łóżko o wymiarach 205 x 134 cm. Mebel wyposażony jest ponadto w przestronny pojemnik na pościel. O wysoki komfort snu dbają pianka i faliste sprężyny, dzięki którym po przebudzeniu poczują się Państwo, jakby wstawali z materaca najwyższej jakości.

Kanapa jest wystarczająco duża, by mogły na niej wygodnie siedzieć na raz cztery osoby. Kiedy chętnych jest mniej, można bardzo wygodnie rozłożyć się w pozycji półleżącej z nogami wyciągniętymi na otomanie. W ten sposób każde popołudnie spędzone na oglądaniu telewizji, czytaniu książek lub rozmowach z bliskimi nabierze nietuzinkowego i luksusowego charakteru. Zawsze można też szybko rozłożyć narożnik i spędzać czas w pozycji leżącej.

Narożnik z funkcją spania SIMONE:

  • Każdemu pomieszczeniu nada luksusowego wyglądu,
  • Zapewni wysoki komfort snu na szerokim łóżku,
  • Jest wyposażony w pojemnik na pościel,
  • Ma przeszycia, które zapewniają mu nietuzinkowy wygląd,
  • Został wykonany z holenderskiego materiału wysokiej jakości,
  • Jest dostępny w atrakcyjnej cenie,
  • 24 miesiące gwarancji.

Kanapa będzie świetnie prezentować się zarówno w pomieszczeniach urządzonych w tradycyjnym stylu oraz tych o nowoczesnym projekcie. Ten potężny mebel będzie skupiał na sobie uwagę, dlatego inne dodatki powinny być dość delikatne. SIMONE pozwoli na zagospodarowanie rogu pokoju, który często staje się „martwym” miejscem, którego nie da się efektywnie wykorzystać. Dzięki temu mebel pozwoli spożytkować każdy metr kwadratowy w nawet niewielkim pomieszczeniu. Neutralna kolorystyka sprawi zaś, że łatwo będzie dopasować go do mebli, które już znajdują się w pomieszczeniu.

Dzięki wysokiej jakości użytych materiałów, a także dbałości o szczegóły wykonania, narożnik z funkcją spania SIMONE jest bardzo odporny i wytrzymały. Dlatego teraz dajemy Państwu 24 miesiące gwarancji na ten pięknie wykonany przedmiot. Pozwól sobie na odrobinę luksusu w niskiej cenie już dzisiaj.

Narożnik z funkcją spania SIMONE niloc
1000 Przedmioty

Opis

Szerokość
230
Wysokość
88
Głębokość
145
Funkcja spania
tak
Powierzchnia spania (długość)
198
Powierzchnia spania (szerokość)
140
Schowek na pościel
tak
Poduchy
4
Gwarancja (miesiące)
24

Mebel produkowany na indywidualne zamówienie (według specyfikacji klienta). Produkt nieprefabrykowany. Zdjęcie produktu ma charakter poglądowy. Cena zamieszczona przy produkcie obowiązuje w najtańszym wariancie.

Z uwagi na ograniczenia wynikające z techniki prezentacji zdjęć kolory reprodukowane na stronach internetowych mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli. Producent zastrzega sobie możliwość dokonywania zmian konstrukcyjnych w meblach, nie zmieniających ich ogólnego charakteru. Meble tapicerowane wykonane są z elementów miękkich takich jak pianki, wymiary rzeczywiste mogą odbiegać od nominalnych. Dopuszczalna tolerancja wymiarów wynosi ± 50mm. 

Prosimy o zapoznanie się z warunkami gwarancji.