Duży narożnik z funkcją spania ADRIAN
  search
  • Duży narożnik z funkcją spania ADRIAN
  • Nowoczesny narożnik rozkładany ADRIAN
  • Nowoczesny narożnik z funkcją spania ADRIAN
  • Narożnik z funkcją spania ADRIAN - 4
  • Nowoczesny narożnik rozkładany z pojemnikiem na pościel ADRIAN
  • Narożnik z funkcją spania ADRIAN
  • Nowoczesny narożnik z funkcją spania ADRIAN
  • detal - Narożnik z funkcją spania ADRIAN
  • tył - Narożnik z funkcją spania ADRIAN
  • wymiary - Narożnik z funkcją spania ADRIAN
  Duży narożnik z funkcją spania ADRIAN
  Duży narożnik z funkcją spania ADRIAN Nowoczesny narożnik rozkładany ADRIAN Nowoczesny narożnik z funkcją spania ADRIAN Narożnik z funkcją spania ADRIAN - 4 Nowoczesny narożnik rozkładany z pojemnikiem na pościel ADRIAN Narożnik z funkcją spania ADRIAN Nowoczesny narożnik z funkcją spania ADRIAN detal - Narożnik z funkcją spania ADRIAN tył - Narożnik z funkcją spania ADRIAN wymiary - Narożnik z funkcją spania ADRIAN

  Duży narożnik z funkcją spania ADRIAN *Wybór obowiązkowy

  • Skonfiguruj mebel
  Twoja konfiguracja
   Cena końcowa (brutto)
   3 429,00 zł

   Kalkulator kredytowy   Kup teraz
   Dostawa w ciągu: 4-6 tyg.
    

   Zasady dostawy

   Aby każdy salon wyglądał atrakcyjnie, warto uzupełnić go meblami najwyższej jakości. Przyda się między innymi duży narożnik z funkcją spania, który w tym przypadku wykonywany jest na indywidualne zamówienie.

   Narożnik ADRIAN dostępny jest zarówno w wersji prawostronnej jak i lewostronnej, dzięki czemu można łatwo dopasować go do każdej konfiguracji pomieszczenia. Jego wymiary - w przybliżeniu 3 na 2 metry - pozwalają na łatwe ustawienie w niemal każdym miejscu salonu. Będzie wyglądał dobrze, zarówno znajdując się tuż przy ścianie, w rogu pomieszczenia, jak i na jego środku.

   Duży narożnik ADRIAN posiada funkcję spania, czyli możliwość rozłożenia siedziska kanapy tak, by uzyskać komfortowe miejsce na odpoczynek. Powierzchnia do spania do 2,5 na 1,5 metra, dzięki czemu będzie komfortowa dla każdej osoby. Jest to idealne rozwiązaniem dla osób, które często przyjmują gości i chcą zaoferować im wygodny nocleg. Dodatkowo narożnik posiada wbudowany schowek na pościel.

   Produkt dostępny w czasie 3-4 tygodni od złożenia zamówienia.

   K MEBLE
   NAR-4RG3NT

   Opis

   Szerokość
   304
   Wysokość
   94
   Głębokość
   201
   Funkcja spania
   tak
   Powierzchnia spania (długość)
   255
   Powierzchnia spania (szerokość)
   150
   Schowek na pościel
   tak
   Sposób rozkładania
   automat MOS
   Komfort siedziska
   pianka PU, sprężyna falista
   Układ
   Do wyboru L lub P

   Mebel produkowany na indywidualne zamówienie (według specyfikacji klienta). Produkt nieprefabrykowany. Zdjęcie produktu ma charakter poglądowy. Cena zamieszczona przy produkcie obowiązuje w najtańszym wariancie.
   Z uwagi na ograniczenia wynikające z techniki prezentacji zdjęć kolory reprodukowane na stronach internetowych mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli. Producent zastrzega sobie możliwość dokonywania zmian konstrukcyjnych w meblach, nie zmieniających ich ogólnego charakteru. Meble tapicerowane wykonane są z elementów miękkich takich jak pianki, wymiary rzeczywiste mogą odbiegać od nominalnych. Dopuszczalna tolerancja wymiarów wynosi ± 50mm.
   Prosimy o zapoznanie się z warunkami gwarancji.

   Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć