Trzyosobowa sofa rozkładana ZELDA *Wybór obowiązkowy

  • Skonfiguruj sofę
Cena końcowa (brutto)
1 289,00 zł
Wysyłka w: 3-4 tygodnie

Sofa rozkładana ZELDA to mebel bardzo przytulny. Jego przyjemny dla oka prosty wzór oraz połączenie spokojnych, relaksujących kolorów pozwala na stworzeniu odprężającego zakątka w każdym mieszkaniu.

Sofa ZELDA dostępna jest w trzech wariantach – jak sofa dla jednej, dwóch lub trzech osób . Sofy rozkładają się w wygodne łóżka o powierzchni 150x190 cm, 120x190 cm, 80x190 cm. Każda z  nich posiada także wbudowany pojemnik na pościel. Klient może wybrać nie tylko tkaninę obicia, ale również rodzaj wypełnienia: pianką, sprężyną bonell lub pianką HR o wysokiej elastyczności. Pierwsza opcja jest nieco tańsza, a pianka idealnie sprawdzi się tam, gdzie będzie służyć jako łóżko dla sporadycznych gości. W mieszkaniach, gdzie salon pełni również rolę głównej sypialni, lepiej sprawdzą się sprężyny bonell lub pianka HR. Taki materac zapewni zdrowy i przyjemny sen. Szeroki materac w wersji trzyosobowej pozwoli na stworzenie łóżka w królewskim rozmiarze. Dwie małe poduszki w komplecie jeszcze bardziej zwiększają komfort siedzenia.

Sofa rozkładana ZELDA to:

  • Trzy wielkości do wyboru,
  • Łatwe rozkładanie mebla,
  • Wypełnienie pianką, sprężyną bonell, pianką HR
  • Pojemnik na pościel,
  • Wygodny materac,
  • Dwie małe poduszki w komplecie,
  • Ponadczasowy design.

Kanapa ZELDA poza salonem świetnie sprawdzi się także w pokoju nastolatka czy osoby starszej. Oferuje w dzień wygodne i przestronne miejsce do siedzenia dla dwóch lub trzech osób, a wieczorem w łatwy sposób zamienia się w szerokie miejsce do spania. Łatwy mechanizm rozkładania sprawi, że przygotowanie łóżka zajmie nie więcej niż kilka chwil, a specjalny pojemnik pomieści pościel oraz inne elementy.

Sofa ZELDA to mebel piękny. Tapicerka sprawia, że każde pomieszczenie wydaje się bardziej elegancki i spokojne.  Mebel jest więc nie tylko wygodny, ale również znakomicie świadczy o gustach właścicieli mieszkania.