NEW CITY trzyosobowa sofa rozkładana *Wybór obowiązkowy

  • Skonfiguruj sofę
Cena końcowa (brutto)
1 475,00 zł
Wysyłka w: 3-4 tygodnie

NEW CITY sofa rozkładana to funkcjonalny mebel o nowoczesnym wyglądzie. Szara tapicerka w połączeniu z jasnymi, szerokimi poduszkami jest nie tylko przyjemna dla oka, ale ponadto niezwykle wręcz wygodna. Co więcej, ma możliwość rozłożenia i przygotowania wygodnego miejsca do spania.

Sofa rozkładana NEW CITY to możliwość wyboru:

  • Spośród trzech szerokości: 177 cm, 147 cm, 107 cm,
  • Pianki lub formatki bonnelowej,
  • Różnych rodzajów tkanin: Econo, Pupular i Lux.

Menu wyboru znajdą Państwo po prawej stronie, poniżej ceny.

Sofa rozkładana dostępna jest w wersji 1-, 2- i 3-osobowej, a każdy z mebli rozkłada się i tworzy wygodne łóżko o długości 195 centymetrów i szerokości odpowiednio 150, 120 i 80 cm. Ostatnia z opcji – rozkładany fotel – to wyjątkowo przydatne rozwiązanie w pomieszczeniach, w których brakuje miejsca. Może służyć w salonie jako awaryjne miejsce do spania dla gościa, ale także w niewielkim pokoju dziecka czy nastolatka, gdzie jedno miejsce do spania w zupełności wystarczy, a składana sofa pozwoli zaoszczędzić miejsce w ciągu dnia. O komfort spania dba albo wygodna i miękka pianka albo formatka bonellowa, czyli nowoczesny system wygodnych sprężyn. Możliwość wyboru także rodzaju tkaniny pozwala na idealne dopasowania sofy do potrzeb i budżetu Klienta.

Sofa jest nie tylko funkcjonalna, ale również bardzo ładna. Biały pasek na rozkładanej części kanapy pięknie współgra z naprawdę wygodnymi poduszkami oparcia. Mniejsze poduszki można potraktować jako jaśki w czasie spania. Jasny kolor dodatków podkreśla ciekawą, ciemnoszarą tapicerkę reszty mebla. Taki niejednolity kolor sprawdzi się w przypadku posiadania zwierząt: kocia lub psia sierść będzie niemal niewidoczna na takim tle.

NEW CITY została wykonana z materiałów wysokiej jakości i natychmiast stanie się najpiękniejszą ozdobą każdego salonu. Dzięki temu, że sofy można zamówić w różnych rozmiarach, pojawia się możliwość skompletowania ciekawego zestawu wypoczynkowego, złożonego np. z kanapy trzyosobowej i dwóch foteli – sof jednoosobowych. Dzięki temu będą Państwo także dysponować bardzo dużą, dodatkową przestrzenią do spania, która przyda się na wypadek odwiedzin rodziny z daleka albo kiedy dzieci postanowią zaprosić przyjaciół na noc.

Salon z sofą rozkładaną NEW CITY stanie się centrum domowego ogniska, gdzie wszyscy spotykają się, by wspólnie obejrzeć telewizję, porozmawiać lub poprzytulać się podczas romantycznego wieczoru. Kanapę w dowolnym momencie można rozłożyć, żeby zająć jeszcze wygodniejszą pozycję. Możliwość wyboru spośród różnych materiałów i wypełnienia sprawi, że każdy dostosuje sofę do swoich indywidualnych potrzeb.

UWAGA Tkanina użyta na zdjęciu jest z grupy cenowej LUX.