Sofa rozkładana trzyosobowa NIKOLA *Wybór obowiązkowy

  • Skonfiguruj sofę
Cena końcowa (brutto)
1 289,00 zł
Dostawa: 3-4 tygodnie

Miękka i tradycyjna sofa rozkładana NIKOLA kusi obietnicą wygodnego odpoczynku. Mebel idealnie nadaje się, by postawić go przed telewizorem i usiąść na nim pogrążając się w słodkim lenistwie po całym dniu ciężkiej pracy. Ta kanapa szybko stanie się miejscem najchętniej wybieranym przez domowników oraz docenianym przez gości. Neutralna kolorystyka pozwoli zaś na dopasowanie go do różnych pomieszczeń.

Klient ma możliwość dostosowania mebla do własnych wymagań i oczekiwań cenowych. Zacząć należy od wyboru odpowiedniego typu materiału: Econo, Popular lub Lux. Następna decyzja dotyczy wypełnienia, które może zostać wykonane z pianki lub sprężyny bonell. Jednak chyba najważniejszym wyborem jest wielkość mebla, dostępnego w trzech rozmiarach: jednoosobowego fotela oraz kanap odpowiednich dla dwóch i trzech osób. Oczywiście, Klient może zamówić i kanapę i fotel lub fotele i w ten sposób stworzyć zestaw wypoczynkowy do salonu dostosowany do jego indywidualnych potrzeb.

Obie kanapy rozkładają się w sposób prosty i wygodny, a wygodny materac zapewnia zdrowy sen. Wbudowany pojemnik na pościel to kolejny atut tej wyjątkowej rozkładanej sofy. Fotel nie rozkłada się ani nie posiada pojemnika.

Sofa rozkładana NIKOLA to:

  • Wybór spomiędzy różnych możliwości,
  • Możliwość stworzenia własnego zestawu wypoczynkowego,
  • Miękka i wygodna tapicerka,
  • Kanapa lub fotel,
  • Rozkładane łóżko i pojemnik na pościel,
  • Piękne szare obicie z jasną lamówką,
  • Dwie duże poduszki oparciowe w komplecie.

NIKOLA to mebel niezwykle piękny, który wniesie odrobinę elegancji do każdego pokoju. Tradycyjny wzór oraz spokojne kolory pozwolą każdemu wypocząć w najlepszych warunkach. Mebel sprawdzi się w pomieszczeniach o tradycyjnym wykończeniu, np. drewnianych, ale można postawić go również w otoczeniu bardziej nowoczesnych sprzętów. Świetnie sprawdzi się do przyjmowania gości i wspólnego spędzania czasu dla całej rodziny. Miękkie wykończenie sprawia także, że jest to idealne miejsce na spędzenie romantycznego wieczoru.

Sofa rozkładana NIKOLA została wykonana z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu przez wiele lat będzie wyglądać pięknie jak prosto z salonu meblowego. Wysoki komfort sprawi zaś, że nie będą chcieli Państwo wymienić jej na żadną inną.