Kontakt: +48531210460

Zamknij (x)

Zasady zwrotów w SofaMarket


 Twój ostatni zakup to nie to, czego szukasz?

W SofaMarket.pl możesz zwrócić swój zakup w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. Zrobisz to w następujący sposób.

1. Jeżeli już rozpakowałeś i zmontowałeś mebel, to ostrożnie go zdemontuj do stanu w jakim został dostarczony.

2. Zapakuj produkt w karton i zabezpiecz wszystkie jego elementy. Paczkę odbierze przewoźnik (kurier), więc musi być zabezpieczona przed uszkodzeniami w transporcie. Jeżeli nie jesteś pewien, czy dobrze zapakowałeś mebel, to skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy wskazówek.

PAMIĘTAJ, że jeżeli w skutek złego zabezpieczenia produktu ulegnie on zniszczeniu, nie będziemy mieli możliwości zwrotu pieniędzy.

3. Zrób zdjęcia przygotowanej przesyłki i dołącz je do formularza zwrotu. Potrzebujemy tych zdjęć, aby wydać dyspozycje przewoźnikowi i oszacować koszty zwrotu przesyłki.

4. Wypełnij i wyślij formularz zwrotu

5. Po potwierdzeniu przez nas przyjęcia zgłoszenia zamówimy kuriera na wskazany przez Ciebie termin. Przekażemy potrzebne dokumenty przewozowe oraz podamy koszt paczki zwrotnej.

Zwrot należności

Po dostarczeniu do nas przesyłki przez kuriera zarejestrujemy zwrot i sprawdzimy produkty.

Kwotę należności zwracamy do 14 dni od dostarczenia produktu do firmy. Jej wysokość będzie pomniejszona o podany przez nas wcześniej koszt przesyłki  zwrotnej.

! Możliwość do zwrotu produktu przysługuje tylko klientom indywidualnym, którzy nie podali numeru NIP działalności (zakup na firmę).

UWAGA!

Prawo do odstąpienia od umowy w trybie art. 27 ustawy o prawach konsumenta (czyli faktycznego zwrotu towaru w terminie 14 dni bez podania przyczyny), definitywnie nie przysługuje w przypadku zakupu produktów skonfigurowanych przy pomocy konfiguratora na stronie produktu. Są to rzeczy nieprefabrykowane, wykonane na według specyfikacji konsumenta, służące zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.  (art. 38 ustawy o prawach konsumenta).

 

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami:

tel. +48 531 210 460

mail: [email protected]

Loading...