Fotel z funkcją spania ARABELLA *Wybór obowiązkowy

  • Skonfiguruj sofę
Cena końcowa (brutto)
1 186,00 zł
Wysyłka w: 3-4 tygodnie

Sofa rozkładana ARABELLA swój charakterystyczny wygląd zawdzięcza nietypowym, prostokątnym podłokietnikom. Uwagę zwraca też na siebie wyrazista fioletowa krata przedzielona gładkim siedzeniem. Również boki mebla są gładkie. Taki design sprawia, że kanapa wyróżnia się spośród dziesiątek podobnych do siebie modeli.

Tak jak wiele innych sof, które znajdą Państwo w naszym sklepie, ARABELLA dostępna jest w trzech rozmiarach: jako fotel, sofa dwuosobowa i trzyosobowa. Wszystkie meble – włącznie z fotelem – rozkładają się, a powstały materac ma długość 195 cm. Odpowiednie schematy znajdą Państwo na ostatnim zdjęciu. Wyboru konkretnych opcji można dokonać używając menu wyboru po prawej stronie.

Poza szerokością mebla, Klienci mogą także decydować, czy ma on zostać wykonany z tkaniny Econo, Popular i Lux. Co więcej, rdzeń sofy może zostać wypełniony pianką albo popularnymi sprężynami bonellowymi. Dzięki nim sen będzie zdrowy i pozwoli zażyć należnego wypoczynku. Taki mebel to doskonałe rozwiązanie w mieszkaniach, które nie mają wystarczającej liczby pokoi, by zorganizować osobną sypialnię. Wówczas to właśnie salon spełnia tą funkcję, a trzyosobowa sofa rozkładana ARABELLA może idealnie posłużyć jako łoże małżeńskie. Na rozłożenie łóżka możemy też np. zdecydować się podczas oglądania telewizji lub gdy najdzie nas ochota na poobiednią drzemkę.

Sofa rozkładana ARABELLA:

  • Wybierz idealny mebel zaznaczając opcje na panelu powyżej, na prawo od zdjęcia,
  • Skompletuj zestaw wypoczynkowy złożony z fotela i sofy,
  • Ciesz się kanapą o nietuzinkowym wyglądzie,
  • Śpij na wygodnym łóżku,
  • Rozkładaj materac szybko i wygodnie,
  • Kup rozkładaną sofę w atrakcyjnej cenie.

Szaro-fioletowa kanapa ze swoimi przygaszonymi kolorami będzie pasowała do wielu różnych dodatków, zarówno stonowanych jak i bardziej wyrazistych. Dzięki nietuzinkowemu projektowi i geometrycznym kształtom będzie pasować do nowoczesnych mebli, natomiast tradycyjny wzór sprawi, że będzie dobrze czuć się także w bardziej swojskim otoczeniu.

Miękka, ale niezapadająca się tapicerka sprawi, że siedzenie na kanapie, rozmowa z gośćmi, czy oglądanie telewizji będą przyjemniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Sofa rozkładana ARABELLA sprawia, że każde pomieszczenie nabiera unikalnego, oryginalnego charakteru i na długo pozostaje w pamięci.