Fotel jednoosobowy LOUISA *Wybór obowiązkowy

  • Skonfiguruj sofę
Cena końcowa (brutto)
1 129,00 zł
Wysyłka w: 3-4 tygodnie

LOUISA to sofa dwuosobowa rozkładana utrzymana w bardzo swojskim i przytulnym klimacie. Proste połączenie kolorów, tradycyjnie profilowane podłokietniki i miękkie linie oparcia sprawiają, że ta kanapa jest bardzo rodzinnym, domowym meblem. Zamawiając sofę, mogą Państwo zdecydować czy ma ona zostać wykonana z materiału Econo, Popular czy Lux.

Co więcej, LOUISA dostępna jest w dwóch rozmiarach: jako sofa dwuosobowa i jako jednoosobowa. Oba rozmiary posiadają rozkładane łóżka o długości 190 cm. Umożliwia to zamienienie salonu w pokój gościnny lub sypialnię, a rozkładany fotel to idealne rozwiązanie dla małych pomieszczeń, np. w kawalerkach czy mieszkaniach, w których musi pomieścić się duża rodzina. Materiał rozkładanej sofy może być wykonany tradycyjnie z pianki lub z nowoczesnych sprężyn bonnellowych – w zależności od upodobań i potrzeb klienta.

Czy kanapę LOUISA można postawić wyłącznie w salonie? Oczywiście, że nie:

  • Przytulna sofa sprawi, że w każdej poczekalni zagości bezpieczna, domowa atmosfera. Prowadzisz gabinet dentystyczny, zakład fryzjerski? Niech Twoi klienci czekają na usługę w komfortowych warunkach,
  • Jeżeli zostajesz w biurze po godzinach i potrzebujesz wygodnej kanapy, żeby odpocząć, to idealny wybór,
  • Podobnie w domowym gabinecie – zrób sobie drzemkę, kiedy wszyscy myślą, że pracujesz,
  • Jednoosobowa sofa sprawdzi się w małym pokoju osoby starszej – prosty mechanizm rozkładania pozwoli na samodzielne ścielenie łóżka.

Neutralna kolorystyka i styl tej rozkładanej sofy pozwolą zaadoptować ją do niemal każdego pomieszczenia. Połączenie jej z bardziej nowoczesnymi i modnymi dodatkami pozwoli na podążanie za trendami bez konieczności wymiany umeblowania co kilka lat.

Wygodna sofa zazwyczaj staje się centrum domowego życia: to tutaj cała rodzina spotyka się, by wspólnie spędzić czas, także tutaj przyjmujemy gości. Dlatego tak ważne jest, żeby znajdujące się w salonie meble były nie tylko ładne, ale również wygodne. Możliwość zamówienia sofy w dwóch rozmiarach daje niesamowitą okazję do stworzenia zestawu idealnie spełniającego Państwa wymagania. Połączenie np. jednej sofy z dwoma fotelami (sofami 1-osobowymi) to nie tylko wygodne miejsce dla każdego członka czteroosobowej rodziny, ale także ogromna dodatkowa przestrzeń do spania. Dzięki sofie dwuosobowej rozkładanej LOUISA niezapowiedziany przyjazd gości czy przedłużająca się wizyta już nigdy nie będą stanowić problemu.