Kontakt: +48531210460 Zamknij (x)
  Materac kieszeniowy CRISTIANO twardy - 1
  search
  • Materac kieszeniowy CRISTIANO twardy - 1
  Materac kieszeniowy CRISTIANO twardy - 1
  Materac kieszeniowy CRISTIANO twardy - 1 video

  CRISTIANO twardy materac kieszeniowy

  Materac charakteryzujący się dużą wysokości oraz wysoką twardością i jest polecany osobom, które preferują twardsze posłania, a także tym, którzy oczekują od materaca spełnienia walorów wizualnych, przy zachowaniu rozsądnej ceny.

  *Wybór obowiązkowy
  • Skonfiguruj materac
  Twoja konfiguracja
   Cena końcowa (brutto)
   859,00 zł
   Dostawa: do 3tyg.
    

   Darmowa dostawa!

    

   Zasady dostawy

   Szczegóły produktu

   cristiano|

   Opis

   Wysokość
   24
   Komfort
   sprężyny kieszeniowe, pianka T28
   Informacje dodatkowe
   dwustronny, 7 stref

   Materac wysoki, Christiano, to taki, który charakteryzuje się wysokim stopniem twardości. Materac ten zapewnia dobre podparcie dla kręgosłupa, dzięki czemu jest preferowany przez osoby preferujące twardsze posłania oraz osoby oczekujące od materaca spełnienia walorów wizualnych, przy zachowaniu rozsądnej ceny.

   Materac King Size

   Cristiano to materac typu California King Size o wysokości 24 cm, co zapobiega nadmiernemu obciążeniu odcinka lędźwiowego kręgosłupa podczas wstawania z łóżka. Cecha ta jest ważna zwłaszcza dla seniorów. Jego wkład tworzy formatka ze sprężyn kieszeniowych (262 sztuki na 1 m2).

   Każda ze sprężyn pracuje niezależnie od pozostałych, co przyczynia się do bardzo dobrego podparcia kręgosłupa we wszystkich jego odcinkach. Ta bardzo ważna cecha została wzmocniona poprzez zaimplementowanie w formatce sprężyn tzw. 7 stref komfortu. Dzięki temu Cristiano jest jednym z najbardziej komfortowych materacy na rynku!

   Sprężyny kieszeniowe są obłożone z obu stron 5cm pianką poliuretanową T25. Dzięki temu sprężyny kieszeniowe są chronione przed uszkodzeniami, a ich trwałość jest większa.

   Do materaca Cristiano dołączony jest pokrowiec Aero. Pokrowiec ten można zdjąć, dzięki czemu materac można prać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza, co zapewnia dodatkową ochronę przed alergenami. Wersja podstawowa jest w pokrowcu Aero pikowanym materiałem o gramaturze 200g/m², wzór pikowania cegiełkowy.

   Cristiano to materac o wysokości 24 cm, dzięki czemu zapobiega nadmiernemu obciążeniu odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa podczas wstawania z łóżka. Jest to cecha istotna zwłaszcza dla seniorów. Jego wkład tworzy formatka sprężyn kieszeniowych (262 sztuki na 1 m2). Każda ze sprężyn pracuje niezależnie od innych, co przyczynia się do bardzo dobrego podparcia kręgosłupa na wszystkich jego odcinkach. Ta bardzo istotna cecha została wzmocniona dzięki zaimplementowaniu w formatce sprężynowej tzw 7 stref komfortu.

   Wysokiej jakości materac to świetny wybór dla kogoś, kto nie jest zbyt mobilny lub dla kogoś, kto jest starszy. Na wysokiej jakości materacu znacznie łatwiej będzie wstać z łóżka, więc może to być świetny wybór dla seniorów lub osób, które nie są tak aktywne.

   Materac dwustronny można dowolnie obracać. Zaleca się przekładanie go co 3 miesiące nie tylko góra - dół ale też głowa - stopy.


   Kolory na stronach internetowych mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli.
   Producent zastrzega sobie możliwość dokonywania zmian konstrukcyjnych w meblach, nie zmieniających ich ogólnego charakteru.
   W przypadku mebli tapicerowanych dopuszczalna tolerancja wymiarów wynosi ± 50mm.

   Warunki gwarancji.

   Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć