Kontakt: +48531210460

Zamknij (x)

BEGONIA materac lateksowy z wkładką visco

Begonia to jedno z najbardziej komfortowych rozwiązań na rynku. Materac jest szczególnie polecany osobom cierpiącym na bóle kręgosłupa i bezsenność, a także seniorom i alergikom.

  • Skonfiguruj materac
*Wybór obowiązkowy
Twoja konfiguracja
Cena końcowa (brutto)
1 659,00 zł
Dostawa: do 3tyg.

Kalkulator kredytowy

Materac lateksowy BEGONIA z wkładką visco od 80x200 do 200x200

Begonia to jedno z najbardziej komfortowych rozwiązań na rynku materacy. Ten produkt został stworzony z myślą o tych, którzy pragną doskonałego wsparcia podczas snu, a jednocześnie cenią sobie luksus i komfort.

Dlaczego warto wybrać materac Begonia?

Materac lateksowy Begonia to wyjątkowa kompilacja zaawansowanych technologicznie materiałów, które zostały dostrojone do potrzeb użytkowników. Jeśli cierpisz na przewlekłe bóle kręgosłupa, bezsenność, jesteś seniorem lub alergikiem, Begonia jest dla Ciebie idealnym wyborem.

Unikatowa kompozycja dla najbardziej wymagających

Begonia to oryginalna i niepowtarzalna kompozycja, która przypadnie do gustu najbardziej wymagającym użytkownikom. Strukturę materaca tworzy połączenie 3 rodzajów pianek w aż 5 warstwach: pianki wysokoelastycznej (10 cm) obudowanej z każdej strony pianką termoelastyczną (2 warstwy po 3 cm) oraz pianką lateksową (2 warstwy po 3 cm). Takie połączenie zapewnia głęboki i komfortowy sen.

Zalety materaca z pianki termoelastycznej

Materac z pianki termoelastycznej zapewnia uczucie zamknięcia i jest bardziej komfortowy niż materac lateksowy. Lateks natomiast, jak stwierdzono, prawidłowo ustawia kręgosłup i zwiększa komfort codziennego wypoczynku. Ogranicza również możliwość rozwoju roztoczy, grzybów i pleśni, dzięki czemu materac jest przyjazny alergikom. Pianka wysokoelastyczna jest trwała, sprężysta i oddychająca.

Właściwości ortopedyczne dla zdrowego snu

Begonia jest wyjątkowo dobrze wentylowana i posiada właściwości ortopedyczne, które zapewniają dużą liczbę punktów podparcia i prawidłowe ułożenie kręgosłupa i całego ciała. Właściwości te poprawiają krążenie krwi, sprzyjają regeneracji i relaksacji mięśni.

Idealny wybór dla stelaży regulowanych

Materac doskonale nadaje się do stelaży regulowanych i elektrycznych. Z łatwością dostosujesz łóżko do swoich potrzeb, dzięki czemu będzie idealne dla każdego stylu snu. Dodatkowo stelaż elektryczny ułatwia zasypianie.

Wysokość łóżka dla komfortu i zdrowia

Wysokość łóżka wynosząca 25 cm jest idealna, aby zapobiec nadmiernemu obciążeniu kręgosłupa lędźwiowego podczas wstawania z łóżka. Jest to szczególnie ważne dla seniorów, którzy mogą być bardziej podatni na ból dolnej części pleców.

Naturalny pokrowiec dla higieny i komfortu

Begonia dostarczana jest z naturalnym pokrowcem, który posiada wentylującą siatkę 3D oraz uchwyty ułatwiające obracanie materaca do wewnątrz. Pokrowiec można prać w temperaturze do 60 stopni C dla dodatkowej ochrony przed alergenami.

Praktyczne wskazówki dotyczące użytkowania

Materac dwustronny można dowolnie obracać. Zaleca się przekładanie go co 3 miesiące nie tylko góra - dół ale też głowa - stopy.

Kluczowe zalety materaca Begonia:

  • Wysoka jakość materiałów i wykonania.
  • Komfort i wsparcie dla kręgosłupa.
  • Właściwości ortopedyczne dla zdrowego snu.
  • Naturalny pokrowiec dla higieny i komfortu.
  • Idealny dla alergików dzięki zastosowaniu lateksu i pianki termoelastycznej.
  • Praktyczność w użytkowaniu dzięki możliwości obracania.
  • Doskonała wentylacja i regulacja temperatury ciała podczas snu.
BEGONIA|

Opis

Wysokość
25
Komfort
lateks, pianka wysokoelastyczna i visco
Informacje dodatkowe
dwustronny
Twardość
H2
Sugerowana dopuszczalna waga osoby korzystającej z materaca
90kg
Gwarancja
2 lata
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Loading...