Kontakt: +48531210460

Zamknij (x)

JAŚMIN materac kieszeniowy multipocket z wkładką visco

Materac Jaśmin to doskonałe rozwiązanie dla osób szukających dobrego snu. Starannie dobrane elementy zapewniają dobrą cyrkulację powietrza, co eliminuje problem nadmiernej potliwości podczas snu.

  • Skonfiguruj materac
*Wybór obowiązkowy
Twoja konfiguracja
Cena końcowa (brutto)
1 929,00 zł
Dostawa: do 3tyg.

Kalkulator kredytowy

Materac kieszeniowy multipocket z wkładką visco - JAŚMIN

Materac Jaśmin to doskonałe rozwiązanie dla osób szukających dobrego snu. Starannie dobrane elementy zapewniają dobrą cyrkulację powietrza, co eliminuje problem nadmiernej potliwości podczas snu.

Dlaczego warto wybrać materac Jaśmin?

Materac Jaśmin to elastyczny i wygodny materac, który doskonale sprawdzi się dla osób wymagających i z nadwagą. Zastosowano w nim niezależnie pracujące sprężyny kieszeniowe multipocket, które wspierają naturalne krzywizny ciała, a po jednej stronie obudowano zaawansowaną technologicznie piankę termoelastyczną, która jest idealna dla osób, którym zależy na chłodnym i komfortowym śnie.

Budowa materaca Jaśmin

W materacu Jaśmin zastosowano sprężyny kieszeniowe, które zapewniają jeszcze lepszą wentylację materaca. Dodatkowo pianka termoelastyczna oraz specjalny system nacięć zapewniają jeszcze lepszą wentylację materaca. Dzięki temu Jaśmin jest doskonałym wyborem dla osób, które śpią w gorącym klimacie lub mają wrażliwą skórę.

Jak dbać o materac Jaśmin?

Dwustronny materac można dowolnie obracać. Zaleca się, aby co 3 miesiące przekładać go nie tylko góra - dół, ale także głowa - stopy. Materac jest w pięknym pokrowcu Coral i posiada wentylującą siatkę 3D dla dodatkowej ochrony przed alergenami. Można go prać w temperaturze do 60 stopni C dla dodatkowej ochrony przed alergenami.

10 lat gwarancji

Materac Jaśmin to elastyczny i wygodny materac, który jest doskonały dla osób poszukujących wysokiej jakości łóżka, które będzie trwałe. Polecany jest najbardziej wymagającym klientom oraz osobom z wyraźną nadwagą, co czyni go świetną opcją dla osób poszukujących łóżka, które będzie odpowiadało ich potrzebom. Jaśmin objęty jest 10-letnią gwarancją, co czyni go idealnym wyborem dla osób szukających długoterminowej inwestycji.

Podsumowanie

  • Materac Jaśmin to doskonałe rozwiązanie dla osób szukających dobrego snu.
  • Zastosowano w nim niezależnie pracujące sprężyny kieszeniowe multipocket.
  • Obudowano zaawansowaną technologicznie piankę termoelastyczną.
  • Materac objęty jest 10-letnią gwarancją.
  • Dwustronny materac można dowolnie obracać.
  • Materac jest w pięknym pokrowcu Coral i posiada wentylującą siatkę 3D.
JASMIN|

Opis

Wysokość
23
Komfort
sprężyny multipocket, pianka wysokoelastyczna i visco
Informacje dodatkowe
dwustronny, 7 stref
Twardość
H2, H3
Sugerowana dopuszczalna waga osoby korzystającej z materaca
100kg
Gwarancja
10 lat
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Loading...