Kontakt: +48531210460

Zamknij (x)
  • Nowy
Nowość

MEDIOLAN materac piankowy młodzieżowy

Lekkość, elastyczność i komfort dla Twojego dziecka. Idealny do wsparcia zdrowego snu i rozwoju. Przystępna cena, wysoka jakość!

512,00 zł
Brutto

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 512,00 zł

Dostawa w ciągu 3-4 tygodni

Rozmiar materaca

Wysyłka w 3-4 tygodnie

Kalkulator kredytowy

Mediolan - materac piankowy młodzieżowy: idealny wybór dla komfortowego snu

Dlaczego materac Mediolan to najlepszy wybór dla Twojego dziecka?

Materac Mediolan to produkt, który łączy w sobie lekkość, elastyczność i przystępną cenę, stając się idealnym wyborem dla dzieci i młodzieży. Jego unikatowa konstrukcja zapewnia nie tylko wygodę, ale także wspiera zdrowy rozwój i relaksujący sen.

Budowa wkładu: serce materaca Mediolan

Kluczowym elementem materaca Mediolan jest pianka komfortowa o grubości 10 cm. Ta nowoczesna technologia zapewnia doskonałe wsparcie dla ciała, dostosowując się do jego kształtu i zapewniając optymalną pozycję podczas snu. Pianka komfortowa charakteryzuje się wysoką elastycznością, co jest szczególnie ważne w przypadku rosnących dzieci i młodzieży.

Pokrowiec: higiena i komfort na najwyższym poziomie

Pokrowiec materaca Mediolan wykonany jest z tkaniny Tender (100% poliester), pikowany owatą antyalergiczną o gramaturze 120 g/m2. Jest to materiał przyjemny w dotyku, który zapewnia dodatkowy komfort. Antyalergiczne właściwości pokrowca są szczególnie ważne dla dzieci, które są bardziej podatne na alergie i podrażnienia skóry. Zamek rozdzielczy ułatwia utrzymanie czystości, umożliwiając łatwe zdejmowanie i pranie pokrowca.

Zalety materaca Mediolan: dlaczego warto go wybrać?

Materac Mediolan wyróżnia się na tle innych produktów dzięki swojej lekkości i dużej elastyczności. Jest to szczególnie ważne w kontekście dzieci i młodzieży, które potrzebują materaca, który będzie się dostosowywał do ich zmieniających się potrzeb. Dodatkowo, przystępna cena materaca Mediolan sprawia, że jest to doskonały wybór dla rodziców szukających wysokiej jakości produktu w rozsądnej cenie.

Dlaczego materac Mediolan jest idealny dla zdrowego rozwoju Twojego dziecka?

Materac Mediolan zapewnia nie tylko komfortowy sen, ale także wspiera zdrowy rozwój kręgosłupa i całego ciała. Elastyczność pianki komfortowej pozwala na równomierne rozłożenie ciężaru ciała, co jest kluczowe w zapobieganiu problemom z kręgosłupem. Wybierając materac Mediolan, inwestujesz w zdrowie i dobre samopoczucie Twojego dziecka.

Jak materac Mediolan wpływa na jakość snu Twojego dziecka?

Jakość snu ma bezpośredni wpływ na rozwój i samopoczucie dzieci. Materac Mediolan dzięki swojej konstrukcji zapewnia głęboki i spokojny sen, co jest niezbędne dla prawidłowego rozwoju i regeneracji organizmu. Elastyczność i komfort materaca przyczyniają się do lepszego snu, co bezpośrednio wpływa na lepsze wyniki w nauce i ogólne samopoczucie dziecka.

Podsumowanie: dlaczego materac Mediolan to najlepszy wybór?

  • Lekkość i elastyczność: Idealne dla rosnących dzieci i młodzieży.
  • Pianka komfortowa: Zapewnia optymalne wsparcie i dostosowuje się do kształtu ciała.
  • Pokrowiec antyalergiczny: Higieniczny i łatwy w utrzymaniu czystości.
  • Przystępna cena: Wysoka jakość w rozsądnej cenie.
  • Wspiera zdrowy rozwój: Pomaga w utrzymaniu prawidłowej postawy i zdrowego kręgosłupa.
  • Poprawia jakość snu: Zapewnia komfort i relaks, co jest kluczowe dla rozwoju i samopoczucia.

Opis

Szerokość
80/90/100/120/140
Wysokość
10
Głębokość
200
Komfort
pianka komfortowa
Twardość
twardy
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Loading...