Narożnik z funkcją spania ARON
  search
  • Narożnik z funkcją spania ARON
  • Narożnik rozkładany ARON
  • Narożnik z funkcją spania ARON
  • Narożnik rozkładany z pojemnikiem na pościel ARON
  • Narożnik rozkładany ARON
  • Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel ARON
  • tył - Narożnik z funkcją spania ARON
  • Narożnik rozkładany z szufladą ARON
  • barek - Narożnik z funkcją spania ARON
  • wymiary pufy - Narożnik z funkcją spania ARON
  • Narożnik z funkcją spania + pufa ARON - 11
  • pufa - Narożnik z funkcją spania ARON
  • otwierana pufa - Narożnik z funkcją spania ARON
  • wymiary - Narożnik z funkcją spania ARON
  Narożnik z funkcją spania ARON
  Narożnik z funkcją spania ARON Narożnik rozkładany ARON Narożnik z funkcją spania ARON Narożnik rozkładany z pojemnikiem na pościel ARON Narożnik rozkładany ARON Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel ARON tył - Narożnik z funkcją spania ARON Narożnik rozkładany z szufladą ARON barek - Narożnik z funkcją spania ARON wymiary pufy - Narożnik z funkcją spania ARON Narożnik z funkcją spania + pufa ARON - 11 pufa - Narożnik z funkcją spania ARON otwierana pufa - Narożnik z funkcją spania ARON wymiary - Narożnik z funkcją spania ARON

  Narożnik z funkcją spania + pufa ARON *Wybór obowiązkowy

  • Skonfiguruj mebel
  Twoja konfiguracja
   Cena końcowa (brutto)
   3 539,00 zł
   Dostawa w ciągu: 4-6 tyg.
    

   Zasady dostawy

    

   Raty BNP

   Prezentowany narożnik ARON to mebel, który w dzień pełni rolę wygodnego miejsca do relaksu, a wieczorem zamienia salon w sypialnię z prawdziwego zdarzenia ze względu na swoją dużą powierzchnię spania. To idealnie rozwiązanie dedykowane mieszkaniom, w których ze względu na ograniczony metraż nie może być mowy o łóżku sypialnianym w osobnym pomieszczeniu. 

   Narożnik Aron posiada pojemnik na pościel oraz ukryty w jednym z podłokietników schowek do przechowywania. W drugim z podłokietników znalazło się miejsce na pufę, która pozwala pomieścić jeszcze większą liczbę gości i zapewnić im miejsce do siedzenia podczas spotkań towarzyskich. 

   Narożnik z funkcją spania ARON można dowolnie konfigurować, dzięki czemu otrzymujemy spersonalizowany mebel będący spełnieniem naszych potrzeb i oczekiwań. Wykorzystanie do jego produkcji wysokiej jakości materiałów sprawia, że narożnik ARON jest trwały i wytrzymały. Bez wątpienia narożnik będzie ozdobą salonu przez długi czas ciesząc nasze oczy swoim wyglądem.

   K MEBLE
   NAR-A1L

   Opis

   Szerokość
   305
   Wysokość
   90
   Głębokość
   205
   Funkcja spania
   tak
   Powierzchnia spania (długość)
   250
   Powierzchnia spania (szerokość)
   147
   Schowek na pościel
   tak
   Sposób rozkładania
   automat MOS
   Komfort siedziska
   pianka PU, sprężyna falista
   Układ
   Do wyboru L lub P

   Mebel produkowany na indywidualne zamówienie (według specyfikacji klienta). Produkt nieprefabrykowany. Zdjęcie produktu ma charakter poglądowy. Cena zamieszczona przy produkcie obowiązuje w najtańszym wariancie.
   Z uwagi na ograniczenia wynikające z techniki prezentacji zdjęć kolory reprodukowane na stronach internetowych mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli. Producent zastrzega sobie możliwość dokonywania zmian konstrukcyjnych w meblach, nie zmieniających ich ogólnego charakteru. Meble tapicerowane wykonane są z elementów miękkich takich jak pianki, wymiary rzeczywiste mogą odbiegać od nominalnych. Dopuszczalna tolerancja wymiarów wynosi ± 50mm.
   Prosimy o zapoznanie się z warunkami gwarancji.

   Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć