Podnóżek z pojemnikiem BARCELONA - 1
  search
  • Podnóżek z pojemnikiem BARCELONA - 1
  • Podnóżek z pojemnikiem BARCELONA - 2
  • Podnóżek z pojemnikiem BARCELONA - 3
  • Podnóżek z pojemnikiem BARCELONA - 4
  • Podnóżek z pojemnikiem BARCELONA - 5
  • Podnóżek z pojemnikiem BARCELONA - 6
  • Podnóżek z pojemnikiem BARCELONA - 7
  Podnóżek z pojemnikiem BARCELONA - 1
  Podnóżek z pojemnikiem BARCELONA - 1 Podnóżek z pojemnikiem BARCELONA - 2 Podnóżek z pojemnikiem BARCELONA - 3 Podnóżek z pojemnikiem BARCELONA - 4 Podnóżek z pojemnikiem BARCELONA - 5 Podnóżek z pojemnikiem BARCELONA - 6 Podnóżek z pojemnikiem BARCELONA - 7

  Podnóżek z pojemnikiem BARCELONA *Wybór obowiązkowy

  • Skonfiguruj mebel
  Twoja konfiguracja
   Cena końcowa (brutto)
   799,00 zł
   Wysyłka w 3-4 tygodnie
    

   Zasady dostawy

    

   Raty BNP

   Podnóżek z pojemnikiem BARCELONA to mebel wygodny i funkcjonalny. Odpowiedni, by dać odpocząć zmęczonym stopom, usiąść na nim na chwilę lub po prostu wykorzystywać jako eleganckie miejsce do przechowywania różnych rzeczy, np. nieużywanej bielizny pościelowej czy obrusów. Przede wszystkim ten podnóżek jest niezwykle elegancki i idealnie pasuje do pomieszczeń urządzonych  stylu dawnej elegancji.

   Mebel otwiera się prosto i wygodnie, jednocześnie nie istnieje ryzyko, że otworzy się przypadkiem. O komfort górnej części mebla dbają sprężyny faliste i pianki wysokoplastyczna. Ten utrzymany w jasnej kolorystyce mebel świetnie nadaje się, by ustawić go w ciemniejszym i niewykorzystanym kącie. Niski mebel można schować także np. pod stolikiem do kawy.

   Tak jak na inne nasze meble, tak i na podnóżek z pojemnikiem BARCELONA otrzymają Państwo 24 miesiące gwarancji. Proszę pomyśleć o tych wszystkich popołudniach i wieczorach, kiedy wygodnie rozsiądziecie się w fotelu, a nogi oprzecie na tym miękkim podnóżku.  

   Factory
   1EKTORP

   Opis

   Szerokość
   94
   Wysokość
   48
   Głębokość
   48
   Schowek na pościel
   tak
   Tapicerka
   Tkanina (Do Wyboru Z Wzornika)
   Mebel wolnostojący
   Tak
   Komfort siedziska
   pianka wysokoelastyczna na sprężynach falistych
   Gwarancja (miesiące)
   24

   Mebel produkowany na indywidualne zamówienie (według specyfikacji klienta). Produkt nieprefabrykowany. Zdjęcie produktu ma charakter poglądowy. Cena zamieszczona przy produkcie obowiązuje w najtańszym wariancie.
   Z uwagi na ograniczenia wynikające z techniki prezentacji zdjęć kolory reprodukowane na stronach internetowych mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli. Producent zastrzega sobie możliwość dokonywania zmian konstrukcyjnych w meblach, nie zmieniających ich ogólnego charakteru. Meble tapicerowane wykonane są z elementów miękkich takich jak pianki, wymiary rzeczywiste mogą odbiegać od nominalnych. Dopuszczalna tolerancja wymiarów wynosi ± 50mm.
   Prosimy o zapoznanie się z warunkami gwarancji.

   Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć