Podnóżek z pojemnikiem BARCELONA

559,00 zł
Brutto
Ilość

Wysyłka w: 3-4 tygodnie

Podnóżek z pojemnikiem BARCELONA to mebel wygodny i funkcjonalny. Odpowiedni, by dać odpocząć zmęczonym stopom, usiąść na nim na chwilę lub po prostu wykorzystywać jako eleganckie miejsce do przechowywania różnych rzeczy, np. nieużywanej bielizny pościelowej czy obrusów. Przede wszystkim ten podnóżek jest niezwykle elegancki i idealnie pasuje do pomieszczeń urządzonych  stylu dawnej elegancji.

Mebel otwiera się prosto i wygodnie, jednocześnie nie istnieje ryzyko, że otworzy się przypadkiem. O komfort górnej części mebla dbają sprężyny faliste i pianki wysokoplastyczna. Ten utrzymany w jasnej kolorystyce mebel świetnie nadaje się, by ustawić go w ciemniejszym i niewykorzystanym kącie. Niski mebel można schować także np. pod stolikiem do kawy.

Tak jak na inne nasze meble, tak i na podnóżek z pojemnikiem BARCELONA otrzymają Państwo 24 miesiące gwarancji. Proszę pomyśleć o tych wszystkich popołudniach i wieczorach, kiedy wygodnie rozsiądziecie się w fotelu, a nogi oprzecie na tym miękkim podnóżku.  

Factory
1EKTORP

Opis

Szerokość
94
Wysokość
48
Głębokość
48
Tapicerka
Tkanina (Do Wyboru Z Wzornika)
Mebel wolnostojący
Tak
Komfort siedziska
pianka wysokoelastyczna na sprężynach falistych
Gwarancja (miesiące)
24

Mebel produkowany na indywidualne zamówienie (według specyfikacji klienta). Produkt nieprefabrykowany. Zdjęcie produktu ma charakter poglądowy. Cena zamieszczona przy produkcie obowiązuje w najtańszym wariancie.

Z uwagi na ograniczenia wynikające z techniki prezentacji zdjęć kolory reprodukowane na stronach internetowych mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli. Producent zastrzega sobie możliwość dokonywania zmian konstrukcyjnych w meblach, nie zmieniających ich ogólnego charakteru. Meble tapicerowane wykonane są z elementów miękkich takich jak pianki, wymiary rzeczywiste mogą odbiegać od nominalnych. Dopuszczalna tolerancja wymiarów wynosi ± 50mm. 

Prosimy o zapoznanie się z warunkami gwarancji.