Kanapa rozkładana MARIETTA
  search
  • Kanapa rozkładana MARIETTA
  • Kanapa rozkładana MARIETTA
  • Kanapa rozkładana MARIETTA
  • Kanapa rozkładana MARIETTA
  • Kanapa rozkładana z funkcją spania MARIETTA - 5
  • Kanapa rozkładana z funkcją spania MARIETTA - 6
  • Kanapa rozkładana z funkcją spania MARIETTA - 7
  • Kanapa rozkładana z funkcją spania MARIETTA - 8
  Kanapa rozkładana MARIETTA
  Kanapa rozkładana MARIETTA Kanapa rozkładana MARIETTA Kanapa rozkładana MARIETTA Kanapa rozkładana MARIETTA Kanapa rozkładana z funkcją spania MARIETTA - 5 Kanapa rozkładana z funkcją spania MARIETTA - 6 Kanapa rozkładana z funkcją spania MARIETTA - 7 Kanapa rozkładana z funkcją spania MARIETTA - 8

  Kanapa rozkładana z funkcją spania MARIETTA *Wybór obowiązkowy

  • Skonfiguruj mebel
  Twoja konfiguracja
   Cena końcowa (brutto)
   1 849,00 zł

   Kalkulator kredytowy   Kup teraz
   Wysyłka w 3-4 tygodnie
    

   Zasady dostawy

   Marietta - komfortowa i funkcjonalna kanapa rozkładana

   Marietta to kanapa rozkładana z funkcją spania, która w dzień może służyć jako doskonały mebel do przyjmowania gości, a nocą - komfortowy mebel wypoczynkowy. Automatyczny system rozkładania sprawia, że nie trzeba dużego wysiłku, by rozłożyć lub złożyć kanapę Marietta. W jej wnętrzu znajdziemy pojemnik na pościel, który zapewni porządek w każdym pomieszczeniu. Kanapa Marietta o szerokości 203 cm posiada 2 poduchy oparciowe oraz 2 jaśki. Komfort wypoczynku na niej zapewnia wypełnienie z pianki poliuretanowej oraz faliste sprężyny. Tapicerka Alfa 04 sprawia, że kanapa Marietta prezentuje się niezwykle ekskluzywnie, wpływając korzystnie na wystrój dowolnego pomieszczenia. Na kanapę Marietta producent daje aż 24 miesiące gwarancji.

   Kanapa rozkładana MARIETTA

   Opis

   Szerokość
   203
   Wysokość
   90
   Głębokość
   102
   Funkcja spania
   tak
   Powierzchnia spania (długość)
   203
   Powierzchnia spania (szerokość)
   158
   Schowek na pościel
   tak
   Sposób rozkładania
   automat
   Poduchy
   2 oparciowe + 2 jaśki
   Podłokietniki
   tapicerowane
   Tapicerka
   Tkanina Alfa 04
   Komfort siedziska
   Sprężyna falista+pianka poliuret. T-23
   Gwarancja (miesiące)
   24

   Zobacz także

   Mebel produkowany na indywidualne zamówienie (według specyfikacji klienta). Produkt nieprefabrykowany. Zdjęcie produktu ma charakter poglądowy. Cena zamieszczona przy produkcie obowiązuje w najtańszym wariancie.
   Z uwagi na ograniczenia wynikające z techniki prezentacji zdjęć kolory reprodukowane na stronach internetowych mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli. Producent zastrzega sobie możliwość dokonywania zmian konstrukcyjnych w meblach, nie zmieniających ich ogólnego charakteru. Meble tapicerowane wykonane są z elementów miękkich takich jak pianki, wymiary rzeczywiste mogą odbiegać od nominalnych. Dopuszczalna tolerancja wymiarów wynosi ± 50mm.
   Prosimy o zapoznanie się z warunkami gwarancji.

   Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć