Sofa rozkładana dwuosobowa ROCCO *Wybór obowiązkowy

  • Skonfiguruj sofę
Cena końcowa (brutto)
1 554,00 zł
Wysyłka w: 3-4 tygodnie

Sofa rozkładana dwuosobowa ROCCO to bardzo atrakcyjny mebel o nowoczesnym designie i wzornictwie.

ROCCO to mebel równie piękny co funkcjonalny. Dwuosobowa sofa rozkłada się, a powstałe w ten sposób łóżko ma powierzchnię 195 x 120 cm. Co więcej, po rozłożeniu odkrywa się pojemnik na pościel, niezwykle pomocy, jeśli chcemy utrzymać porządek w pomieszczeniu. Materac może zostać wykonany z pianki, sprężyn bonelowych, lub super wygodnej pianki wysoko elastycznej HR, dzięki czemu zyskują Państwo gwarancję, że kanapa oferuje zdrowy i bezpieczny sen.

Taka rozkładana kanapa świetnie nadaje się do salonu, a także pokoju dziecka i nastolatka. Po pierwsze, pozwala rozwiązać odwieczny problem braku miejsca: teraz już nie trzeba wybierać między wygodnym łóżkiem a miejscem do siedzenia. Ciekawy wzór sofy powinien zaś sprostać nawet najbardziej wybrednym gustom nastolatków. W bardzo małych pokojach idealnym rozwiązaniem może okazać się rozkładany fotel o takim samym wyglądzie. Jednoosobowe łóżko o szerokości 80 cm będzie wystarczająco szerokie, by się na nim wyspać, a zajmie zdecydowanie mniej miejsca.

W salonie można zdecydować się zarówno na kanapę jak i fotel. Pozwoli to na skomponowanie dobranego zestawu wypoczynkowego, a stworzona w ten sposób dodatkowa przestrzeń do spania pozwoli Państwu przenocować nawet kilka osób.

Wybierz sofę dwuosobową rozkładaną ROCCO:

  • Ciesz się nowoczesnym designem,
  • Korzystaj z wygodnego miejsca do spania,
  • Wybierz spośród dostępnych rodzajów tkanin, typu wypełnienia i rozmiaru,
  • Chowaj pościel do wbudowanego pojemnika,
  • Składaj i rozkładaj łóżko szybko i bez wysiłku,
  • Wypoczywaj,
  • Śpij na łóżku o szerokości 120 cm lub 80 cm,
  • Oszczędź i kup kanapę teraz w atrakcyjnej cenie.

Ta niezwykła sofa będzie świetnie wyglądać na tle pomieszczeń urządzonych w nowoczesnym bądź neutralnym stylu. Zaokrąglone kształty i wzór w spokojne liście sprawiają, że mebel jest domowy i przytulny. Ostre połączenie kolorów i wyraźnie zarysowany obwód kanapy sprawiają zaś, że sofa błyskawicznie zwraca na siebie uwagę. Takie zdecydowane kolory nadadzą każdemu pomieszczeniu życia, ale nie będą dobrze wyglądać w połączeniu z nazbyt obfitymi dodatkami. Sofa dwuosobowa rozkładana ROCCO sama jest ozdobą i najważniejszym dodatkiem do każdego salonu.