Sofa do salonu MIRA regulowane zagłówki *Wybór obowiązkowy

  • Skonfiguruj sofę
Cena końcowa (brutto)
1 764,00 zł
Wysyłka w: 3-4 tygodnie

Sofa do salonu MIRA regulowane zagłówki to mebel wyjątkowy, niezwykle elegancki oraz przyjemny dla oka. Dostępna w kilku możliwych wariantach z pewnością doskonale odpowie na wszystkie Państwa potrzeby.

Przede wszystkim, MIRA to mebel piękny, pełen wdzięku i elegancji. Prosty design, przeszycia biegnące środkiem, zaokrąglone, wygodne podłokietniki i wreszcie regulowane zagłówki – to wszystko składa się na niezwykły projekt pięknej sofy. Co więcej, jest ona bajecznie wygodna i zapewnia wysoki komfort zarówno podczas siedzenia, jak i snu.

Niezaprzeczalnym atutem MIRY jest możliwość wyboru przez Klienta najważniejszych aspektów mebla. Po pierwsze, należy wybrać jeden z trzech dostępnych materiałów: Econo, Popular lub Lux. Następnie należy wybrać sposób wypełnienia: pianką lub sprężyną bonell. Ostatni punkt to szerokość mebla -  ofercie dostępny jest fotel oraz kanapy: dwuosobowa i trzyosobowa. Dzięki temu z pewnością wybiorą Państwo coś odpowiedniego dla siebie.

Obie kanapy rozkładają się, by stworzyć łóżka o szerokości 150 lub 120 cm i długości 190 cm. Obie posiadają także pojemniki na pościel. Kanapa w połączeniu z fotelem będzie stanowić piękny zestaw wypoczynkowy, który odmieni oblicze każdego salonu. MIRA ożywi i rozjaśni każde pomieszczenie, będzie pasować do mebli we wszystkich kolorach.

Sofa do salonu MIRA regulowane zagłówki to:

  • Możliwość wyboru spośród różnych materiałów i funkcji,
  • Piękny komplet wypoczynkowy,
  • Regulowane zagłówki,
  • Ponadczasowa elegancja,
  • Poduszki w komplecie,
  • W przypadku sofy – rozkładane łóżko i pojemnik na pościel,
  • Wygodne miejsce do spania i do siedzenia.

Możliwość regulowania zagłówków, a także miękkie poduszki-jaśki sprawią, że każdy znajdzie odpowiednią pozycję dla siebie. Państwa salon – dzięki tym niezwykłym kanapom i fotelom – szybko stanie się ulubionym miejscem nie tylko wszystkich domowników, ale także gości. MIRA to świetne miejsce, by spotkać się na kawę czy obiad i wspólnie rozmawiać, grać w różne gry czy oglądać telewizję. Sofa do salonu MIRA regulowane zagłówki to miejsce doskonałe, by wypocząć po całym dniu spędzonym w pracy i by pozwolić sobie na odrobinę luksusowego wypoczynku. Wysoka jakość użytych materiałów, przemyślany projekt i piękny kształt tej niezwykłej kanapy sprawią, że poczujecie się Państwo jak w niebie.