BOBI sofa dla dziecka

499,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie
 

Polityka bezpieczeństwa klienta

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Przychodzi taki moment w życiu dziecka, że wyrasta ono z dziecięcych mebli i zaczyna marzyć o takich, które wyglądają na „dorosłe”.

Podstawową funkcją, jaką spełniają sofy, jest zapewnienie najmłodszym komfortowego snu. Jednak sofa w dziecięcym pokoju wiąże się również z nauką pierwszych domowych obowiązków, takich jak ścielenie własnego łóżka, które może dostarczyć dużo frajdy.

Rozłożenie sofy jest szybkie i łatwe tak, aby Twój maluch bez problemu poradził sobie z tym zadaniem.

Warto pamiętać, że sofa dziecięca stanie się częścią przestrzeni, która służy do zabawy i rozwijania wyobraźni. Powinna dobrze wpisywać się w charakter dziecięcego pokoju, zatem trzeba wybrać jej odpowiedni kolor czy wzór. W naszej ofercie znajdą Państwo produkt, który spełni oczekiwania Wasze oraz Waszego dziecka

BOBI sofa dla dziecka niebieski + zoo

Opis

Szerokość
118
Wysokość
53
Głębokość
62
Funkcja spania
tak
Powierzchnia spania (długość)
178
Powierzchnia spania (szerokość)
105
Schowek na pościel
nie
Poduchy
2
Komfort siedziska
Pianka
Gwarancja (miesiące)
24
Wysokość siedziska
31

Mebel produkowany na indywidualne zamówienie (według specyfikacji klienta). Produkt nieprefabrykowany. Zdjęcie produktu ma charakter poglądowy. Cena zamieszczona przy produkcie obowiązuje w najtańszym wariancie.

Z uwagi na ograniczenia wynikające z techniki prezentacji zdjęć kolory reprodukowane na stronach internetowych mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli. Producent zastrzega sobie możliwość dokonywania zmian konstrukcyjnych w meblach, nie zmieniających ich ogólnego charakteru. Meble tapicerowane wykonane są z elementów miękkich takich jak pianki, wymiary rzeczywiste mogą odbiegać od nominalnych. Dopuszczalna tolerancja wymiarów wynosi ± 50mm. 

Prosimy o zapoznanie się z warunkami gwarancji.