Rozkładana trzyosobowa sofa z funkcją spania LENA *Wybór obowiązkowy

  • Skonfiguruj sofę
Cena końcowa (brutto)
1 499,00 zł
Wysyłka w: 3-4 tygodnie

Rozkładana sofa z funkcją spania LENA to sofa, która świetnie wpasuje w elegancki salon, czy gabinet. Nowoczesny mebel ma prosty wzór, na który składają się szerokie poduszki siedziska i oparcia oraz charakterystyczne i szerokie podłokietniki.  Wysoka jakość materiałów, z których wykonano tapicerkę zapewni, że przez wiele lat mebel będzie wyglądał jak prosto z salonu meblowego.

Rozkładana sofa LENA sprawi, że każdy pokój dzienny stanie się miejscem eleganckim i oficjalnym. 

Dwuosobowa sofa z funkcją spania LENA to:

  • Elegancki design,
  • Atrakcyjna cena,
  • Gwarancja na dwa lata,
  • Wygoda siedzenia,
  • Wypełnienie z pianki poliuretanowej, sprężyn bonelowych lub pianki HR

W salonie kanapa stanie się sercem domu, gdzie możemy przyjmować gości oraz spędzać czas z rodziną lub samotnie oglądając telewizję lub pogrążając się w ciekawej lekturze. Ponadto, ta elegancka sofa będzie dobrze prezentować się także w oficjalnych pomieszczeniach, jak domowy gabinet i buro. Tutaj klienci będą mogli czekać na swoją kolej, a pracownicy spokojnie odpocząć na miękkim siedzisku i zrobić sobie chwilę przerwy w pracy. Mebel też można ustawić w poczekalni, np. gabinetu dentystycznego czy u fryzjera. Tak oficjalna kanapa nada każdemu pomieszczeniu profesjonalnego wyglądu.

Rozkładana sofa LENA to model dla Klientów, którzy w meblach szukają wygody i komfortu, a także wykonania z dużą dbałością o szczegóły oraz eleganckiego designu. Wykonana z materiałów najwyższej jakości oraz wykorzystująca tylko sprawdzone rozwiązania kanapa będzie służyć Państwu przez wiele lat. Jesteśmy tego pewni, dlatego oferujemy aż 24 miesiące gwarancji na ten mebel.