Kontakt: +48531210460 Zamknij (x)
  Stół kanciak okrągły na 8 nogach - 1
  search
  • Stół kanciak okrągły na 8 nogach - 1
  • Stół kanciak okrągły na 8 nogach - 2
  Stół kanciak okrągły na 8 nogach - 1
  Stół kanciak okrągły na 8 nogach - 1 Stół kanciak okrągły na 8 nogach - 2

  Stół kanciak okrągły na 8 nogach

  1 999,00 zł
  Brutto
  Ilość
  Wysyłka w 3-4 tygodnie

  Wysyłka w 3-4 tygodnie
   

  Darmowa dostawa!

   

  Zasady dostawy

  Szczegóły produktu

  Opis

  Szerokość
  300
  Wysokość
  76
  Głębokość
  100

  Stół Erik to nowoczesny, piękny i stylowy okrągły stół rozkładany o różnych o średnicy 100cm. Wykonany jest z naturalnego forniru dębowego, który został zabarwiony na wybrany kolor, a następnie polakierowany lakierem chemicznym odpornym na działanie wysokiej temperatury i alkoholu.

  Stół rozkłada się na stabilnej prowadnicy ułatwiającej rozkładanie, a w zestawie znajduje się szereg wkładek - od 40 do 50 cm każda - które można dopasować do swoich potrzeb.

  Szerokość stołu po maksymalnym rozłożeniu wynosi aż 300cm. Natomiast wysokość okrągłego stołu rozkładanego wynosi 76 cm.

  Zastosowany system rozkładania ułatwia ustawienie krzeseł między nogami stołu o grubości 8cm, ponieważ nogi wysuwają się wraz z blatem i zwiększa się przestrzeń między nimi. Wkładki nie są chowane pod stół, ze względu na grubość, wkładka ma taką samą grubość jak właściwy blat, pogrubienie krawędzi blatu wynosi 7,5cm.

  Wykonany jest w taki sposób, że stół po rozłożeniu jest tak samo stabilny jak przed, dzięki specjalnym uchwytom łączącym blaty, zastosowaniu wysuwanych metalowych nóżek do poziomowania oraz grubości krawędzi blatu, która zwiększa powierzchnię styku blatów. W ten sposób powstaje stabilna powierzchnia, która po rozłożeniu pięknie się prezentuje.

  Ten duży nowoczesny składany stół jadalny jest idealny do każdej przestrzeni. Dzięki ośmiu nogom jest stabilny i łatwy do przenoszenia. Jest idealny do mniejszych przestrzeni lub gdy chcesz użyć większego stołu, ale nie masz na niego miejsca.


  Kolory na stronach internetowych mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli.
  Producent zastrzega sobie możliwość dokonywania zmian konstrukcyjnych w meblach, nie zmieniających ich ogólnego charakteru.
  W przypadku mebli tapicerowanych dopuszczalna tolerancja wymiarów wynosi ± 50mm.

  Warunki gwarancji.

  Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć