Rozkładana sofa z pojemnikiem SABRINA *Wybór obowiązkowy

  • Skonfiguruj sofę
Cena końcowa (brutto)
1 499,00 zł
Wysyłka w: 3-4 tygodnie

SABRINA to bardzo spokojna i elegancka rozkładana sofa z pojemnikiem na pościel. Mebel dostępny jest w trzech rozmiarach. Połączenie ciemnoszarego koloru z białą lamówką i poduszkami jest nie tylko gustowne, ale również bardzo modne w tym sezonie. Miękkie, okrągłe linie, wygodne podłokietniki i delikatnie otulające plecy pikowane oparcie sprawiają, że chcemy natychmiast usiąść na tej pięknej sofie i odprężyć się.

To nie wszystko. Kanapa ma rozkładane łóżko oparte na bardzo prostym i lekkim mechanizmie otwierania. Ponadto ma wbudowany pojemnik na pościel. Materac o długość 193 cm może zostać wykonany z komfortowej pianki albo sprężyn bonellowych. Nie tylko rodzaj materaca można wybrać samodzielnie. Od Państwa decyzji zależy, czy mebel zostanie wykorzystany z tkaniny Econo, Popular czy Lux. Wyborowi podlega także wielkość kanapy – w naszej ofercie znajdują się meble 3-, 2- i jednoosobowe. Fotel nie ma funkcji rozkładania.

SABRINA to doskonały wybór ponieważ:

  • Jest elegancka i wielofunkcyjna,
  • Mają Państwo możliwość dostosowania sofy do własnych potrzeb,
  • Posiada pojemnik na pościel,
  • Można z niej stworzyć interesujący zestaw wypoczynkowy,
  • Staje się ozdobą każdego pomieszczenia,
  • Mogą Państwo kupić ją w bardzo atrakcyjnej cenie.

Dzięki możliwości wyboru spośród różnych szerokości kanapy, mają Państwo możliwość stworzenia unikalnego kompletu wypoczynkowego, który będzie się składać z sofy i dowolnej ilości foteli. Dzięki temu, rozkładana sofa z pojemnikiem SABRINA w każdym pokoju zajmie odpowiedniej dla niej miejsce. Wspólne oglądanie telewizji czy romantyczna randka – na tej wygodnej kanapie każde wydarzenie nabierze wyjątkowego charakteru. Kiedy zaś pozycja siedząca będzie już niewystarczająca, za pomocą kilku prostych ruchów można wyczarować wygodne łóżko.

Ze względu na swój elegancki charakter, sofa będzie też świetnym dodatkiem do poczekalni, gabinetu służbowego oraz biura. Pozwoli to gościom poczuć się jak w domu i w komfortowych warunkach czekać na swoją kolej.

Eleganckie meble potrzebują odpowiedniej oprawy. Rozkładana sofa z pojemnikiem SABRINA najlepiej będzie prezentować się na tle mebli tradycyjnych i eleganckich, utrzymanych w stosowanym stylu. Ponieważ kolory wykorzystane przy tapicerce są bardzo neutralne, inne ozdoby w pokoju mogą być we wszystkich kolorach tęczy. Nic dziwnego, że ta piękna sofa od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem – prosty design, wysoka jakość materiałów użytych do produkcji, a także wysoka funkcjonalność tego mebla w połączeniu z niską ceną sprawią, że będziecie Państwo z niego zadowoleni przez wiele lat.